Su Üstü Platform Organizasyon & Kiralama

ERİSMUS-MARİNE STATİON
2008 yılından itibaren ise Su ekipmanları alanıyla bu sektöre girmiş ve Roi-Marine Station markasıyla sağlam adımlarla ilerlemektedir.
Servis hizmeti sunulmasının yanı sıra her türlü ofis, büro, VIP kabin, karavan, araç kiralama ve su ile ilgili her türlü kiralama hizmeti sağlayan Erismus-Mobil iskele ve platform kiralama hizmetleri, yatların atık ve iç temizliği ile dalgıç ve tekne kiralama hizmetleri de sunmaya başlamıştır.
Her türlü su aktivitesinin uygulanabilir olduğu bir dünya yaratan Erismus-Marine Station sizlere kiralanabilir ve suyun bulunduğu tüm alanlarda eksiksiz olarak çözüm ortağınız olan bir dünya vaadetmektedir.

Erismus-Marine Station mobil platform ürünleri su üstünde yaşam alanı yaratma fırsatı sunar. İskele, su üstü sahne ve oturma alanları uygulanabilen ürünlerden sadece bazılarıdır. 50 x 50 x 40 cm boyutlarındaki modüllerin pimler ile birbirlerine sabitlenmesi sonucu kurulmaktadır. 3 Çeşit sabitleme şekli ile (Tonoz, Seaflex, Oynar kazık sistemi) Dalga hareketine uyumlu, yüksek tonajlı ağırlıklara dayanabilecek kapasitede, çevreye ve doğaya uyumlu malzemeden üretilmiştir.
Altyapı çalışması gerektirmeden denizin içerisine yerleştirilecek olan ağırlıklar ile sabitleme işlemi yapılmaktadır. 4 adet modülün bir araya gelmesi ile 1 m2 alan oluşmakta ve bu 1 m2 alan 400 kg/m2 güvenli taşıma kapasitesine sahiptir.
Erismus-Marin mobil platform’un montajı basit ve hızlıdır. Açık denizde dalgayla beraber hareket eder ve kesinlikle zarar görmez. Yüzeyi kaymaz zemin olarak imal edilmiştir. Zarar verecek köşe ve çıkıntı bulunmaz. Yapılan testlerde doğada çözünürlük %(0) olarak tespit edilmiştir.
Marina ve Yat Temizliği; Ulusal ve Uluslararası birçok etkinlikte, kamu alanlarında verdiğimiz ve vermekte olduğumuz temizlik hizmetleri sayesinde sektöründe lider konumda olan firmamız, MARİNA’larda da verebileceği marina temizliği ve yatlara temizlik hizmetleri ile Marina müşterilerine kaliteli temizlik hizmeti sunmaktadır.
Mobil Engelli Asansörü; Plajlarda engelli  vatandaşlarımıza engelsiz bir deneyim sunuyoruz. İskele üstüne kolayca montaj yapılan ve asansörlü sistem sayesinde su seviyesine inip çıkma özelliği ile engelleri kaldırın.
Erismus-Hes; Erismus-Hes ile barajlarda istenilen kusursuz çalışma alanı artık zor değil. Pislik tutucu bariyerler ile enerji kaybına son. Su alma ünitesi ve regülatörlerde biriken pislikler için mazgallı bariyer çözümü. Uzun ömürlü polietilen malzeme. Barajlarda İş gücü ve enerji kaybı Erismus-Hes ile tarih oluyor.
Erismus-SafePool – Karadan ne kadar uzak olursa olsun herhangi bir derinlikte özel yapım yüzen havuz sistemleri ile deniz içinde havuzun keyfine varacaksınız.