Mehter Takımı

Dünya’nın Hayran Kaldığı Osmanlı Ordusunun, Hücum Ve Zafer Marşlarını Çalan, Dostu Mest Eden, Düşmanı Titreten Osmanlı Mehteri, Gösterisiyle Tarihin Coşkusunu Ve Büyüsünü Hissetmeniz İçin, Profesyonel Müzisyenlerden Oluşan Mehter Ekibimiz İle Hizmetinizdeyiz. Mehter Takımı Kiralamak İçin Lütfen İrtibata Geçiniz.
Mehter Kiralama Sünnet Düğünü Mehter Kiralama Mehter Kiralama
Sünnet Düğünü ; Mehter Takımı Gösterisiyle Çocuğunuza Ve Misafirlerinize Unutulmaz Anlar Yaşatabilir Ortamın Havasını Bir Anda Değiştirebilir Ve Uzun Zaman Konuşulacak Bir Sünnet Düğünü Gerçekleştirebilirsiniz. Mehter Takımımız Organizasyon Alanına Sünnet Çocuğunun Arkasından Tek Sıra Halinde Mehter Marşlarıyla Salona Giriş Yapar Ve Düzenini Aldıktan Sonra Mehter Marşlarını Çalmaya Devam Eder
 Sünnet Düğünü Mehter Kiralama Sünnet Organizsyonu Mehter Kiralama Mehter Kiralama
Açılış Organizasyonu ; Mehter Takımı İle Tüm Halkın İlgisini İş Yerinize Çekerek Çok Maliyetli Reklam Çalışmalarına Karşılık Makul Fiyatlarla Hem Mehter Dinletisi Hem de Hafızalara Kazınan Unutulmaz Bir Açılış Organizasyonu Gerçekleştirebilirsiniz. Unutmayın Nasıl Başlarsanız Öyle Gider.
Mehter Kiralama Açılış Organizasyonu Mehter Kiralama Açılış Organizasyonu Mehter Kiralama
Mehter Takımı Karşılama Karşılama Töreni Organizasyonu İle Onları Büyülemek Ve Tekrar Gelmeleri İçin Kalıcı İzler Bırakmak İstiyorsanız Mehter Takımı Profesyonel Müzisyenlerden Oluşan Tecrübeli Mehter Ekibi İle Hizmetinizde.