Hakkımızda

Erismus Organizasyon 2008 yılından itibaren Ses, ışık ve görüntü sistemleri alanında  çeşitli organizasyonlarda adından başarı ile söz ettirmiştir. Halen devam etmekte olan Organizasyon tasarımı ve uygulaması işimizin en büyük parçasıdır. Konferans çözümleri simültane sistem desteği ve anahtar teslim projeler meeting alanında fark yaratmamıza olanak sağlamaktadır.

Erismus Organizasyon bünyesinde bulunan ile her türlü hizmete olanak sağlayan Event birimiyle, Basın Toplantıları, Bayi Toplantıları, Eğitim Toplantıları, Road Show´lar, Şirket Toplantıları, Motivasyon Toplantısı, Şirket İçi Eğitim Toplantıları, Şirket İçi Dönem Sonu Toplantıları,Motivasyon Toplantıları, Konferanslar, Sempozyumlar Açılış, Davet, Parti, Kokteyl, Konser ve Sosyal Etkinliklerinizde özel ekibiyle eksiksiz olarak hizmetinizdedir.
Bugüne kadar birçok organizasyonu başarıyla tamamlamış olmanın özgüveni ile siz değerli müşterilerimizin özel günlerinin eksiksiz geçmesi için Event birimimize güvenebilirsiniz.
Gerçekleştirmiş olduğumuz (Ana Yüklenici, Ara Yüklenici, Yönetici, Personel ve Ekipman Desteği) projelerden bazıları;
2007-2013 Rock and Coke
2014 Iron Maiden Konseri
2005-2014 ANZAK Törenleri
2014 Gaziantep B.B. ve TRT 23 Nisan Çocuk Festivali
2013 Gaziantep Dragon Fest Su Şenlikleri
2014 Gaziantep B.B. Ramazan Şenlikleri
ve çeşitli organizasyonlar (Düğün, Açılış, Doğum Günü vb.)
Tamamı için Referans Listemizi talep ediniz.

Şirketimiz kuruluş itibarı ile siz değerli müşterilerimizin talepleri doğrultusun da bünyesinde oluşturduğu ekipman alt yapısı ve güçlü kadrosu ile yıldönümleri festivaller düğün açılış ve temel atma gibi birçok etkinliklerde sizlere hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Müşteri portföyü her gün büyüyen şirketimiz öncelikle koşulsuz müşteri memnuniyetini kendisine ilke edinmiştir. Şirketimiz başarılı ticari ilişkiler dışında genç ve dinamik kadrosu ile yeniliklerin öncüsü olmayı temel prensip olarak kabul etmiştir.

Konusunda uzman genç, dinamik, her türlü talebinizi karşılayacak kapasite ve donanıma sahip kadro ile organizasyonlarımızda kazandığımız başarılar her zaman bizleri bir adım daha ileri gitmek ve ana prensibimiz olan her zaman yeniliklerin öncüsü olmaya ve bu azim ile sizlere hizmet vermenin tatlı gururunu yaşıyoruz bütün bu başarılarda müşterilerimizin Erismus Organizasyon’a duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler yeni organizasyonlarda buluşmak dileğiyle…