Piknik Organizasyonu

İnsan, piknik yaptığı o yeşil alanlarda günlük yaşamın stresinden uzakta, doğadaki güzelliklerin ve sevdikleriyle eğlenmenin verdiği keyifin farkına varır, kendisini mutlu hisseder.

Sivil toplum kuruluşları, dernekler, şirketler, firmalar, eğitim kurumları gibi kalabalık topluluklar yılda en az bir dafa bir araya gelip güzel vakit geçirecekleri piknik organizasyonuna gereksinim duyarlar. Erismus Organizasyon olarak  sıfır sorun iddiasıyla piknik organizasyonu hizmeti veriyoruz. Piknik organizasyonları için başlıca hizmetlerimizi ise  şöyle sıralayabiliriz:

  • Piknik eğlenceleri: Piknik organizasyonları için animasyon ve gösteri hizmetleri,palyaço ve kostümlü animasyon ekipleri, sihirbaz ve jonglör gösterileri, show grupları,kukla gösterileri, Nasrettin Hoca eğlencesi, Karagöz Hacivat ve çeşitli tiyatro gösterileri.
  • Piknik süslemeleri: Piknik alanlarının bayraklar, balonlar ve konsept materyaller ile süslenmesi.
  • Sandalya ve masa temini: Piknik organizasyonları için çeşitli şekillerde ve ölçülerde masa sandalyeler.
  • Catering hizmeti: Piknik organizasyonları için çeşitli yemek menüleri. Yemeklerin pişirilmesi ve servisi, hijyenik koşullarda piknik alanında yapılmaktadır
  • Karnaval yiyecekler: Pamuk şekeri arabası, patlamış mısır arabası, osmanlı macunu, popcorn makinası, osmanlı şerbetçisi, gözlemeci, maraş dondurmacısı. Arabaların başında kostümlü bir eleman bulunur ve davetlilere ücretsiz dağıtım yaparlar.
  • Şişme oyun parkları: Şişme oyun ekipmanları piknik alanlarında uygun yerlere kurulur ve aktivite boyunca oyun parkının başında, oyun parkının güvenliği ve idaresinden sorumlu bir eleman bulunur. Başlıca şişme oyun ekipmanlarımız ise şunlardır: Canlı langırt, şişme zıpzıp, top havuzu, şut becerisi, rodeo, sumo güreşi, tırmanma piramidi.
  • Şirket pikniği organizasyonları: Şirket çalışanları, yöneticileri ve şirket mensuplarının aileleri için yılın belirli dönemlerinde motivasyon, kaynaşma ve eğlence amaçlı düzenlenen piknik organizasyonlarıdır. Erismus Organizasyon olarak, şirket pikniği etkinliklerinizin daha eğlenceli, kusursuz olması için organizasyon, süsleme, eğlence, gösteri ve catering hizmetleri veriyoruz.
  • Dernek pikniği organizasyonları: Dernek üyeleri ve aileleri için kaynaşma ve tanışma amaçlı düzenlenen piknik organizasyonlarıdır. Erismus Organizasyon ailesi dernek pikniği etkinlikleri için sizlere profesyonel organizasyon, süsleme, eğlence, gösteri ve catering-yemek hizmeti sunar.
  • Okul pikniği organizasyonları: Bahar aylarının gelmesi eğitim yılı sürecinin sonlarına yaklaşıldığının habercisidir. Öğrencilerin yaz tatili öncesi bir araya geleceği, eğlenerek aileleri ve arkadaşları ile hoş vakit geçirecekleri etkinliklerdir okul pikniği organizasyonları. Erismus Organizasyon ailesi, okul pikniği organizasyonları için doyasıya eğlence, animasyon, gösteri, süsleme ve catering hizmetleri sunar.
  • Çeşitli kurum, kuruluş ve topluluklar için piknik organizasyonları: Erismus Organizasyon olarak tüm piknik organizasyonları için eğlence, gösteri, animasyon, süsleme, catering ve organizasyon hizmetleri sunmaktayız.

Piknik organizasyonu nasıl yapılır? Nelere dikkat etmeli ve neler yapmalı? Piknik organizasyonları için pratik ve faydalı bilgiler: Piknik organizasyonlarında karşılaşabileceğiniz en hoş sürpriz yağmurdur. Piknik organizasyonundan önce hava şartlarının nasıl olacağını kontrol edip, bu doğrultuda hareket etmenizi tavsiye ederiz. Piknik eğlenceleri kalabalık ve geniş alanda olacağı için güvenlik çok önemlidir. Oyunlar ve şişme oyun parklarında emniyet ve güvenliğe öncelik vermek gerekir. Pikniklere katılan aileler de beraberlerinde çeşitli yiyecek ve içecekler getireceği için, bu gıdaların tazeliği, güvenirliği ve temizliğine dikkat etmek gerekir. Unutmayalım ki organizasyonlarda gıdalardan kaynaklı sorunlara en çok piknik organizasyonlarında rastlanmaktadır.