Şenlik & Festival Organizasyonu

Festival ve Şenlik Organizasyonları

Festival Organizasyonu planlama ve yürütme, festival tanıtım projesinin hazırlanması,basın ve halkla ilişkiler danışmanlık hizmetleri,
festival sanatçılarının organizasyonuve sağladığı teknik hizmetler ile kamuoyunda ses getiren festival organizasyonlarını başarıyla yürütmektedir.

Geleneksel hale gelmiş olan belediye ve yerel yönetimler tarafından düzenlenenkültür sanat festivallerinde ülkemizin önde gelen sanatçılarını sizlerle buluşturduk.

Sanatçı portföyümüzün yanı sıra bünyemizde bulunan ses, ışık, sahne ve truss sistemleri ile organizasyon maliyetini minimuma indirdik ve görsel show’lara yer verdik görsel ve kaliteli bir organizasyon için çözüm ortağınız olmaktan gurur duymaktayız.Firma ya da kurumların düzenlemek istedikleri her türlü fuar, festival ve şenlik organizasyonu konusunda hizmet veriyoruz. Mükemmel organizasyon doğru adım ve doğru ekipmanla gerçekleşir. Dikkatli ve titiz bir planlama ile mükemmeli sizlere sunmayı hedeflemekteyiz. Tecrübelerimiz ve kalitemizle her alanda sunduğumuz başarılı hizmetlerimizle sizin yanınızdayız. Erismus Organizasyon olarak müşterilerimizle fikir alışverişleri yaparak hizmet veriyoruz. Fikrinizi belirtin gerçekleştirmeyi biz yapalım.